Czym, dokąd, za ile? Czyli wszystko o tym jak dojechać na swój wymarzony wypoczynek do Serpelic   ...szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX Biesiada Konna nad Bugiem   

 sierpień - wrzesień 2013

Impreza  jest skierowana do miłośników turystyki i sportów konnych, którym daje możliwość spotkania się, wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej, jednocześnie zapoznając ich z pięknem nadbużańskich terenów. Z drugiej strony skierowana jest do mieszkańców najbliższej okolicy pozwalając im podziwiać piękno jazdy konnej i zachęcając do przyłączenia się do grona miłośników koni.

Biesiada planowana jest zawsze jako impreza dwudniowa – pierwszy dzień (sobota) od rana jest przeznaczony na relaks dla jeźdźców, zapoznanie się uczestników z walorami Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu” i wspólną zabawę gości przy ognisku i muzyce.

Niedziela  poświęcona jest głównie jeździectwu w różnych jego aspektach. Zaczyna się ją od udziału we Mszy św. w strojach jeździeckich i staropolskich oraz złożenia kwiatów na grobach lokalnych bohaterów, jednocześnie przodków pomysłodawców imprezy.

Kolejnym atrakcją są konkursy sprawnościowe w siodle, zabawy z udziałem publiczności i wreszcie wielki popis kaskaderki na koniach.

Zapisy: O.W. Skarpa tel. (83)359-80-63

ZAPRASZAMY.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.serpelice.pl

Serpelice :: Podlaski Przełom Bugu :: Kalwaria Podlaska w Serpelicach :: Rzeka Bug ::  Podlasie :: Survival :: Szkoła Przetrwania :: Spływy kajakowe :: Kajaki :: Zielone Szkoły :: Paintball :: Wspinaczka skałkowa :: Szkolenia integracyjne :: Skarpa :: Janów Podlaski :: Grabarka :: Mielnik :: Drohiczyn :: Neple :: Gnojno

www.serpelice.pl