Czym, dokąd, za ile? Czyli wszystko o tym jak dojechać na swój wymarzony wypoczynek do Serpelic   ...szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zielone Szkoły

Program zajęć przygotowywany jest przez instruktorów survivalu w ten sposób aby uczył samodzielności i sposobów poradzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Przy okazji można się nauczyć tutaj przyrody, fizyki, biologii, chemii, medycyny, psychologii , terenoznawstwa i rozmaitych sprawności: zjazdów na linie, jazdy konnej, wspinania się ze sprzętem alpinistycznym czy sposobów zachowywania się w sytuacji ekstremalnej. A wszystko to jest zorganizowane w formie dobrej zabawy.

Miejsce: Serpelice woj. Mazowieckie – miejscowość letniskowa położona w dolinie Bugu w obrębie parku krajobrazowego, w otoczeniu lasów i rezerwatów. Charakteryzuje się doskonałymi warunkami klimatycznymi.

Zakwaterowanie: w pokojach 2,3,4 osobowych - domki letniskowe w Ośrodku szkoleniowo – wypoczynkowy „SKARPA”
Wyżywienie: trzy posiłki dziennie,

Program zajęć jest ustalany indywidualnie i w zależności od liczebności grupy, zainteresowań, terminu i pogody. Zajęcia podkreślone mogą być realizowane za dodatkową opłatą. Zajęcia trwają ponad 5 godzin dziennie przed i po południu oraz w nocy. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów survivalu z Szkoły Przetrwania „SERWAL”. Dodatkowe informacje odnośnie zajęć pod numerem tel. 600500525.


Cena: 85 zł/osobę za dzień

Rezerwacje i dodatkowe informacje 600-500-525 Instruktor tel. (83) 359-80-63 P. Grażyna Owczaruk

W cenie zawarto: nocleg, wyżywienie, 5 godzinne zajęcia survivalowe,

Co należy zabrać: śpiwór, latarkę, ciepłe ubranie, ubranie przeciwdeszczowe, nakrycie głowy, dwie pary butów itp.

UWAGA:

W przypadku braku wpłaty zaliczki 3 tygodnie przed przyjazdem - zielona szkoła jest wykreślana z ustalonego terminu!
Jeśli zostanie dostarczona lista uczestników na tydzień przed zieloną szkołą wszyscy uczestnicy zostaną dodatkowo ubezpieczeni od NW.
Dokładny program zajęć ustalany jest z wychowawcami na miejscu.
Jeśli uczestnicy będą chcieli spać w pościeli, może zostać ona przydzielona za dodatkową opłatą.
W ostatnim dniu w przypadku wymiany grup uczestnicy będą musieli spakować się i pozostawić wole pokoje. Bagaże zostaną przeniesione w wyznaczone miejsce, a harmonogram dnia pozostanie taki sam.
Dwa tygodnie przed zieloną szkołą należy potwierdzić przyjazd telefonicznie lub faksem albo zgłosić ewentualną rezygnację.
 

Zapraszamy


Dodatkowe atrakcje możliwe do zorganizowania poza zajęciami jeśli nie zostały ujęte w programie zajęć:

Rejs statkiem – Na rzece Bug organizowane są rejsy statkami. W sezonie łodzie czekają na chętnych przy plaży. Po uprzednim uzgodnieniu można także zamówić wycieczkę łodzią w nocy. Cena takiego rejsu to 10 zł za osobę.

Wycieczka wozem Traperskim lub Bryczką - Niezapomniane wrażenia pozostawia zawsze w pamięci wycieczka wozem po bezdrożach w okolicach Serpelic. Bardziej wygodni mogą oczywiście podziwiać nadbużańskie łąki bryczka. Natomiast miłośnikom odpoczynku w zimie organizatorzy z pewnością zorganizują kulig z pochodniami. Cena zaczyna się od 10 zł za osobę za wycieczkę wozem i 50 zł za bryczkę.

Jazda konna - jeździectwo staję się coraz bardziej popularnym sportem, a w okolicach Serpelic znajduje się wiele atrakcyjnych ścieżek leśnych i malowniczo położonych łąk nad Bugiem. Można zacząć oczywiście od nauki na padoku. Ceny zaczynają się od 25 zł za godzinę.

Zjazdy na linie - zjazd na linie nad rzeką Bug z prędkością przekraczającą 60 km/h. Uczestnicy zabezpieczeni specjalnymi uprzężami alpinistycznymi. Cena od 10 zł za młodzież i 15 zł za dorosłych.

Paintball - jest to jedna z nowoczesnych form aktywnego wypoczynku. W chwili obecnej jest najmodniejsza gra - zabawa strategiczna na świecie, dla wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportowa rywalizacje. Zasady są proste, należy wyeliminować przeciwników za pomocą pistoletów na farbę zanim oni to zrobią. Cena: 100 kulek paintballowych 50 zl / osoby /ok. 1 godziny / min. 4 rozgrywek. Cena i liczba kulek do negocjacji.

Quady – jazda motocyklem czterokołowym po wyznaczonym terenie z instruktorem lub pod nadzorem instruktora. Cena za 3 min. – 10 zł a za 5 min. – 15 zł

Zajęcia prowadzone są pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej posiadającej odpowiednie uprawnienia i przygotowanie pedagogiczne, na sprzęcie posiadającym odpowiednie atesty i certyfikaty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

 Szkoły Przetrwania "SERWAL"

Zielone szkoły - Szkolenia integracyjne - Spływy kajakowe


Paintball - Wspinaczka skałkowa - Mosty linowe -Kajaki - Łuki - Wiatrówki - Quady


Zapraszamy do Serpelic ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.serpelice.pl

Serpelice :: Podlaski Przełom Bugu :: Kalwaria Podlaska w Serpelicach :: Rzeka Bug ::  Podlasie :: Survival :: Szkoła Przetrwania :: Spływy kajakowe :: Kajaki :: Zielone Szkoły :: Paintball :: Wspinaczka skałkowa :: Szkolenia integracyjne :: Skarpa :: Janów Podlaski :: Grabarka :: Mielnik :: Drohiczyn :: Neple :: Gnojno

www.serpelice.pl